Opinie

Poniżej przedstawiamy państwu kilka opinii na temat kursów napisanych przez ich absolwentów –  jak nas widzą tak nas piszą…

KURS LUTY 2015

Małgorzata Dąbrowa 2015-03-02
Pragnę podziękować dr Zygmuntowi Dynowskiemu za Jego pasje która stała się Jego życiem, a dzięki której ja jako matka 3-dzieci przestałam się bać, że w sytuacji pogorszenia się kondycji zdrowotnej moich dzieci nie będę stała bezradna -zyskałam narzędzia i wiedze do tego aby walczyć o zdrowie a i życie swoje i moich bliskich, a w przyszłości zapewne i moich pacjentów. Dziękuje za ogrom przekazanej Nam wiedzy, ale i za formę prowadzonych zajęć przepełnioną ciepłem i dobrocią fantastycznego człowieka zakochanego w życiu i ludziach. Wspaniale !!!

Małgorzata Dąbrowa (Amerykanka)

KURS GRUDZIEŃ 2014

Aleksandra Utnik 2015-02-23 11:58
W dniach 3-7.12 byłam uczestnikiem kursu Hirudoterapia i Larwoterapia, na tak wspaniale przeprowadzonym kursie jeszcze nigdy nie byłam. Charyzma i pasja wręcz emanują od profesora Zygmunta Dynowskiego. Przez to, że jest pasjonatem tematu, był nam w stanie przekazać wiedzę w sposób łatwy i przyjemny, którą nabył na drodze osobistych doświadczeń. Równie duże podziękowania dla pana dr Piotra Kopyto i Pawła Drabczyńskiego. 5 dni minęło nie wiadomo kiedy, atmosfera fantastyczna, bardzo dużo ćwiczeń praktycznych. Wszyscy zainteresowani hirudoterapią powinni korzystać z kursu tylko w EURO-BION. Serdecznie pozdrawiam i życzę jeszcze wielu udanych kursów.

Aleksandra

KURS MAJ 2013

Jolanta Młynarczyk
Witam serdecznie! Na ostatnim kursie z hirudoterapii i larwoterapii, miałam przyjemność poznać Pana dr i nieocenioną wiedzę Pana na temat pijawek. Po przyjeździe do domu nie mogę się zorganizować i przyjąć godnie szarą rzeczywistość. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana osoby i Pana wiedzy, a sposób przekazywania uważam za nieziemski talent. Bardzo serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Jolanta Młynarczyk

KURS LUTY 2012

Aleksandra Prus  2013-02-04 10:45:

Pochwały można mnożyć w nieskończoność. Ja wypunktuję plusy zakończonego właśnie kursu:
– zajęcia trwały 9.00-20.00 (w czwartek, w celu przekazania wszystkich informacji i odpowiedzi na pytania do 22.00)
– pijawki dostaliśmy zaraz na wstępie i od razu nauczono nas tzw. “obsługi”. Prze cały czas kursu mieliśmy z nimi do czynienia (niektórzy od razu zabrali je ze sobą do domu)
– dostarczono nam zestaw środków opatrunkowych, do odkażania, utylizacji etc w ilości prawie, że nieskończonej (i były to środki najwyższej jakości)
– pod uważnym okiem dr Z. Dynowskiego każdy przystawiał pijawki i otrzymywał od razu wykaz popełnionych błędów i sposoby ich zapobieżenia
– i to muszę podkreślić drukowanymi literami DR ZYGMUNT DYNOWSKI ODDAŁ NAM DO DYSPOZYCJI SWOJĄ KSIĄŻKĘ i dostęp do wszelkich swoich ZASTRZEŻONYCH PRAWEM AUTORSKIM materiałów, nad którymi bieżąco pracuje. Ewenement niezwykły sam w sobie.
– wykładowcy zaskoczyli nas pozytywnie ogromem posiadanej wiedzy i doświadczenia
– atmosfera stworzona na kursie była niepowtarzalna
– pan P. Drabczyński codziennie dostarczał nam koniecznego wyposażenia
– o praktycznych zajęciach z postępowania z larwami muchy Lucilia sericata mogę tylko powiedzieć, iż dla wszystkich kursantów były traumatyczne, a przypadek przybyłego pacjenta otworzył oczy na realia pracy hirudoterapeuty (przy okazji muszę wspomnieć, iż pacjentów pozostawać będzie pod dalszą opieką Euro-bionu jak dotąd bezinteresownie)
-dr P.Kopyto zaskoczył nas imponującą wiedzą praktyczną
Przy okazji byliśmy karmieni tak skutecznie, że wszyscy musimy teraz zrzucić te zbędne kilogramy, a o atmosferze stworzonej przy posiłkach przez dr Dynowskiego nie będę pisać, gdyż była tak doskonała, iż czytelnicy postronni mogliby nie uwierzyć.
Uważam, że przyszli adepci hirudoterapii, powinni korzystać z kursów organizowanych przez Euro-bion, gdyż chyba się nie pomylę, twierdząc, iż prawie wszyscy hirudoterapeuci to wychowankowie dr Dynowskiego.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Aleksandra Prus

Beata Dudek 2012-02-21 11:43
Jestem bardzo zadowolona ze zorganizowanego kursu hirudoterapii. Panowała przemiła atmosfera. Kurs był znakomicie zorganizowany. Materiały, które otrzymaliśmy są bardzo pomocne i niezbędne w pracy hirudoterapeuty. Sam Profesor Zygmunt Dynowski to wspaniały człowiek i skarbnica wiedzy na temat pijawek, larw i wielu innych dziedzin. Pięć dni wykładów wraz z zajęciami praktycznymi przeleciało nie wiadomo kiedy. Nie czuliśmy zmęczenia całodniowymi szkoleniami, gdyż były bardzo ciekawe. Do tego dochodzi bardzo dobra kuchnia. Podczas szkoleń przez cały czas dostępny był szwedzki stół z napojami i przystawkami, wspaniałe ciasto. Pragnę podziękować organizatorom za zorganizowanie tego kursu.

Beata D.

KURS MARZEC 2012

Elżbieta Peters 2012-03-19 02:32
Pięknie dziękuje za profesjonalne poprowadzenie kursu Panu Pawłowi, a za prowadzenie wykładów dr Z. Dynowskiemu oraz lek. med. Kopyto. Przemiła atmosfera potwierdzała profesjonalność.

Elżbieta Peters

KURS PAŹDZIERNIK 2010

Artur Kompanowski 2010-10-27 23:12
Polecam EURO-BION pragnącym zdobyć wiedzę o hirudoterapii. Panu Zygmuntowi Dynowskiemu oraz Piotrowi Kopyto szczególne podziękowania za wyjątkowe i profesjonalne przekazanie wiedzy. Wszystkim osobom, które brały udział w kursie dziękuję za miłą i przyjazna atmosferę jednocześnie życząc sukcesów. Pozdrawiam.

Artur

Joanna Łubniewska 2010-10-28 20:53
Dołączam się do podziękowań i pozdrawiam wszystkich.

Joanna