Pijawki Częstochowa

Pijawki Częstochowa

pijawki

Pijawki Częstochowa

Firma EURO-BION powstała z pasji do zdrowia. Każdy z nas chce możliwie jak najdłużej cieszyć się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i kondycją. Jedną z metod, która może pomóc to osiągnąć, jest hirudoterapia. Cel, jaki od początku przyświeca naszej działalności to promowanie naturalnych metod leczenia, w tym w szczególności jednej – hirudoterapii. W trosce o dobro pacjentów, którzy poddają się terapii pijawkami, prowadzimy hodowlę laboratoryjną pijawek leczniczych.
Właścicielem firmy jest Paweł Drabczyński, który razem ze swoim zespołem już od ponad 11 lat prowadzi oraz udoskonala metody hodowli pijawek lekarskich w warunkach izolowanych. Wprowadzanie coraz to nowszych rozwiązań ma na celu zapewnić najwyższą jakość hodowanych pijawek.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy pijawki, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane do zabiegów hirudoterapeutycznych. Pijawki hodowane są w warunkach izolowanych, co oznacza, że nie mają kontaktu z otoczeniem. Karmione są w kontrolowany sposób, dzięki czemu nie mają kontaktu z krwią innych zwierząt.
Prowadzimy sprzedaż pijawek na terenie Częstochowy i okolic. Pijawki pakujemy w wypełnione hydrożelem torebki foliowe, tak aby nie doszło do ich uszkodzenia podczas transportu do klienta. Dzięki temu docierają pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Do zamówienia dołączamy certyfikat potwierdzający jakość i pochodzenie pijawek.

 

Pijawki – dlaczego warto?

Hirudoterapia ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Pomimo sceptycznego nastawiania niektórych pacjentów do takiej formy leczenia, niezaprzeczalnie przystawianie pijawek pomaga w walce z chorobami o różnorakim podłożu, gdyż zostało to potwierdzone licznymi badaniami.
Co sprawia, że pijawki są takie skuteczne? Te małe, niepozorne na pierwszy rzut oka stworzenia wydzielają ponad 100 drogocennych hirudozwiązków. Choć jeszcze nie wszystkie z nich zostały przebadane, to jednak działanie większości zostało udowodnione naukowo.

Pijawki przysysając się do skóry, wstrzykują do naszego krwiobiegu lecznicze związki. Jednym z nich jest działająca przeciwzakrzepowo hirudyna. Oprócz hirudyny w ślinie pijawek znajdują się również substancje o działaniu znieczulającym, przeciwzapalnym oraz bakteriobójczym. Dlatego stawianie pijawek polecane jest do walki z różnymi chorobami.

 


stawianie pijawek

Czym jest Hirudoterapia?

Hirudoterapia uznana została jako zabieg leczniczy i zakwalifikowano ją w Międzynarodowej Kwalifikacji Procedur Medycznych ICD-9 pod numerem 99 991 jako Terapia Pijawkowa. W Polsce leczenie pijawkami nie jest refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Nie brakuje jednak prywatnych ośrodków i gabinetów, w których można poddać się zabiegowi hirudoterapii.

W leczeniu jakich chorób pomaga hirudoterapia? Wymienia się ją jako skuteczną metodę na choroby zakrzepowo-zatorowe, miażdżycę czy nadciśnienie. Według niektórych widocznie poprawia stan zdrowia przy depresji i nerwicy. Lekarze rekomendują hirudoterapię po replantacjach, w leczeniu stanów zapalnych pochwy i błony śluzowej macicy. Pijawki niwelują także rozrost gruczołu krokowego u mężczyzn.

 

Jak znaleźć hirudoterapeutę w Częstochowie?

Od dłuższego czasu zmagasz się z dokuczliwym bólem, a dotychczas podjęte leczenie nie przynosi widocznych rezultatów? Znajdź wykwalifikowanego hirudoterapeutę i dowiedz się, czy na Twoją przypadłość mogą pomóc pijawki. Podczas przeglądania ogłoszeń zwracaj szczególną uwagę na kwalifikacje oraz przygotowanie do wykonywania zawodu. Hirudoterapeuta powinien posiadać wiedzę i doświadczenie w zakresie stawiania pijawek, gdyż tylko wtedy jest w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas zabiegu.

Jak znaleźć dobrego hirudoterapeutę w Częstochowie? Wykorzystaj do tego:

Google

otwórz przeglądarkę Google i wpisz „hirudoterapeuta z Częstochowy” lub „ hirudoterapia Częstochowa”. W ten sposób pozyskasz namiary na specjalistów, którzy świadczą usługi w Twojej okolicy.

Serwis lecznaturalnie.pl

przejrzyj dostępną na stronie internetowej lecznaturalnie.pl listę hirudoterapeutów z Częstochowy i okolic.

Portale ogłoszeniowe

odwiedź ogólnodostępne portale ogłoszeniowe. Swoje usługi promują na nich hirudoterapeuci z całej Polski. Być może przy odrobinie szczęścia uda Ci się tam pozyskać namiary na dobrego specjalistę, który przyjmuje w Częstochowie.

Fora internetowe

pacjenci hirudoterapeutów często wymieniają między sobą opinie na temat hirudoterapeutów na forach internetowych. W poszukiwaniu adresu gabinetu hirudoterapeutycznego z Częstochowy nie zapomnij więc przeglądnąć lokalnego forum.

Rekomendacje

– sprawdziłeś wszystkie wyżej wymienione miejsca i mimo to nie udało Ci się znaleźć hirudoterapeuty z Częstochowy, który wzbudziłby Twoje zaufanie? Skontaktuj się z nami, a w miarę możliwości postaramy się polecić Ci kogoś sprawdzonego.

Kontakt