Pijawki Radom

Pijawki Radom

pijawki

Pijawki Radom

Firma EURO-BION wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom współczesnej hirudoterapii założyła hodowlę laboratoryjną pijawek leczniczych. W ostatnich latach zainteresowanie metodą leczenia z wykorzystaniem pijawek rosło, a dostęp do wysokiej jakości pijawek, które można było bezpiecznie wykorzystywać do przystawiania ludziom, był mocno ograniczony. W trosce o dobro pacjentów postanowiliśmy otworzyć hodowlę laboratoryjną pijawek leczniczych.

Pijawki hodujemy już od ponad 11 lat. Właścicielem firmy jest Paweł Drabczyński, który wiedzę i doświadczenie w zakresie hodowli pijawek w warunkach izolowanych czerpał od samego ojca polskiej hirudoterapii – dr Zygmunta Dynowskiego. Stale udoskonalamy metody hodowli pijawek lekarskich w warunkach izolowanych, dążąc do perfekcji. Coraz to nowsze rozwiązania wprowadzamy głównie po to, aby jakość oferowanych przez nas pijawek była jak najwyższa.

Oferujemy wysokiej klasy pijawki lecznicze, które mogą być wykorzystywane do zabiegów hirudoterapeutycznych. Co gwarantuje bezpieczeństwo podczas terapii z wykorzystaniem naszych pijawek? Odpowiedź jest prosta – sposób, w jaki są hodowane i karmione. Pijawki od EURO-BION podczas okresu wzrostu nie mają kontaktu z otoczeniem i karmione są w sposób kontrolowany, dzięki czemu nie mają kontaktu z krwią innych zwierząt.

Prowadzimy sprzedaż pijawek leczniczych na terenie Radomia i całego województwa mazowieckiego. Nie musisz obawiać się o transport – pijawki pakujemy w wypełnione hydrożelem torebki foliowe, co gwarantuje im pełne bezpieczeństwo. Do każdego zamówienia dołączamy certyfikat potwierdzający jakość i pochodzenie pijawek.

 

Pijawki – dlaczego warto?

Hirudoterapia jest naturalną metodą leczenia stosowaną od wieków. Na jakiś czas zapomniana, teraz przeżywa prawdziwy rozkwit. Choć nie brakuje głosów podważających jej skuteczność, przystawianie pijawek rzeczywiście przyczynia się do poprawienia stanu zdrowia i samopoczucia w przebiegu różnych chorób. Potwierdzeniem tego są przeprowadzone do tej pory badania naukowe dotyczące hirudoterapii.

Pijawki nie bez powodu nazywane są żywym laboratorium farmakologicznym. Stworzenia te wydzielają bowiem ponad 100 drogocennych hirudozwiązków. Działanie większości z nich zostało potwierdzone naukowo.

Przystawiona do skóry pijawka, wgryza się w ciało i wstrzykuje do krwiobiegu wyprodukowane przez siebie samą substancje o działaniu leczniczym. Jedną z najlepiej poznanych jest wykazująca przeciwzakrzepowe działanie hirudyna. Oprócz hirudyny w ślinie pijawek znajdują się również hirudozwiązki, którym przypisuje się działanie znieczulające, przeciwzapalne czy bakteriobójcze.

 


stawianie pijawek

Czym jest Hirudoterapia?

Osoby, którym wydaje się, że hirudoterapia to szarlatańska metoda leczenia stosowana w podziemiach są w błędzie. Hirudoterapia uznana bowiem została zabiegiem leczniczym i zakwalifikowano ją w Międzynarodowej Kwalifikacji Procedur Medycznych ICD-9 pod numerem 99 991 jako Terapia Pijawkowa. W niektórych krajach na świecie leczenie pijawkami odbywa się w szpitalach i jest refundowane. W Polsce hirudoterapii można poddawać się wyłącznie w prywatnych gabinetach na własny koszt.

W leczeniu jakich przypadłości może pomóc hirudoterapia? Wskazuje się jako skuteczną metodę na choroby zakrzepowo-zatorowe, miażdżycę czy nadciśnienie. Niektórzy ginekolodzy rekomendują przystawianie pijawek w przebiegu chorób kobiecych. Według niektórych metoda widocznie poprawia stan zdrowia u pacjentów z depresją lub nerwicą. Ponadto wspiera naturalnie zachodzące w organizmie procesy i przyspiesza gojenie po replantacjach.

 

Jak znaleźć hirudoterapeutę w Radomiu?

Przeglądając ogłoszenia hirudoterapeutów zwracaj szczególną uwagę na przygotowanie do wykonywania zawodu.

W leczeniu swojej przypadłości wypróbowałeś już prawdopodobnie wszystkiego, ale żadna z metod nie przyniosła widocznej poprawy zdrowia i samopoczucia? Znajdź wykwalifikowanego i doświadczonego hirudoterapeutę, umów się na spotkanie i dowiedz się, czy na chorobę, z którą się zmagasz, mogą pomóc pijawki.

Do ich znalezienia wykorzystaj takie miejsca jak:

Google

otwórz przeglądarkę Google i w wyznaczonym miejscu wpisz frazę „hirudoterapeuta z Radomia” lub „hirudoterapia Radom”. To najprostszy sposób, aby pozyskać namiary na specjalistów, którzy świadczą usługi w Radomiu i okolicach.

Serwis lecznaturalnie.pl

namiary na wykwalifikowanych hirudoterapeutów z Radomia znajdziesz również na stronie internetowej lecznaturalnie.pl.

Portale ogłoszeniowe

pacjentom hirudoterapeutów zdarza się wymieniać między sobą opinie na temat hirudoterapeutów, u których się leczyli na forach internetowych. Szukając adresu gabinetu hirudoterapeutycznego z Radomia nie zapomnij więc przeglądnąć lokalnego forum.

Fora internetowe

przejrzałeś wzdłuż i wszerz wszystkie wyżej wymienione miejsca, a mimo to nie udało Ci się pozyskać namiarów na hirudoterapeutę z Radomia, który wzbudziłby Twoje zaufanie? Napisz do nas, a w miarę możliwości postaramy się polecić Ci kogoś sprawdzonego.

Rekomendacje

nie udało Ci się pozyskać danych kontaktowych do specjalisty, który wzbudziłby Twoje zaufanie? Napisz do nas, a postaramy się polecić Ci sprawdzonego hirudoterapeutę z Białegostoku lub bliskich okolic.

Kontakt