Od przyszłych kursantów nie jest wymagane wykształcenie medyczne!

Absolwenci naszych kursów uzyskują dyplom i certyfikat z ich ukończenia oraz jako jedyni Licencję HIRUDOTERAPEUTY – personel ochrony zdrowia lub Licencję NATUROPATY – personel ochrony zdrowia” (nr klas. zawod. 322990, Dz. U. nr 265, poz. 2644). Licencja ta nadaje jej posiadaczowi prawo do wykonywania działalności zawodowej na podstawie §18, ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. zgodnie z podaną kwalifikacją uwidocznioną w licencji.

Opłata za kurs hirudoterapii i larwoterapii wynosi 2.450 zł

W ramach kursu zapewniamy:

  • teoretyczne wykłady oraz ćwiczenia praktyczne objęte tematyką kursu
  • zakwaterowanie w hotelu wraz z pełnym wyżywieniem oraz poczęstunkami (kawa, herbata, ciasto, napoje) podczas przerw w wykładach i zajęciach praktycznych
  • dostęp do strefy spa w czasie wolnym.

W ramach opłaty za kurs otrzymają Państwo niezbędne materiały szkoleniowe takie jak:

  • pijawki lekarskie
  • materiały opatrunkowe, fartuchy, rękawiczki, czepki i maseczki ochronne do zajęć praktycznych
  • inne materiały pomocnicze (notatnik, długopis itp.)
  • książkę dr. inż. Zygmunta Dynowskiego „PODSTAWY HIRUDOTERAPII. Jak się leczyć przy pomocy pijawek” lub jej wersję elektroniczną na płycie CD (do wyboru)
  • książkę elektroniczną dr. inż. Zygmunta Dynowskiego „HIRUDOTERAPIA I LEKI. Kiedy nie należy łączyć” (jedyna dotychczas na świecie taka publikacja dla hirudoterapeutów).

Warunkiem udziału w kursie jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez e-mail lub telefonicznie oraz wpłacenie zadatku w wysokości 1000 zł do 14 dni przed rozpoczęciem kursu na konto EURO-BION nr: 82105015041000009072890008. Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu.

Wszyscy nasi kursanci mają prawo do zakupu u nas pijawek lekarskich na preferencyjnych warunkach po obniżonej cenie. Zawsze także absolwentom naszych kursów  służymy radą i pomocą w przypadku problemów w prowadzenie zabiegów hirudoterapeutycznych.

W celu zapisania się na kurs należy kliknąć tutaj.

0

Twój Koszyk